Założenie spółki z o.o

Start to zawsze kluczowy moment w historii każdego biznesu. Zapadają wówczas najważniejsze decyzje, podejmowane są konkretne kroki, które w kolejnych latach pozwolą cieszyć się doskonale dopasowaną strategią oraz wymiernymi zyskami. Należy więc ze stosowną odpowiedzialnością podejść do zadania, jakim jest założenie spółki z o.o. Wymaga ono nie tylko wnikliwości, rzetelności, ale również elementarnej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego. Delta Smart Solution oferuje Państwu pomoc w tego typu przedsięwzięciach. Dlaczego warto z niej skorzystać?

OSZCZĘDNOŚĆ 1

Po pierwsze – nasza obecność i wsparcie w trakcie zakładania spółki z o.o. oznacza dla Państwa oszczędność czasu. To my zajmiemy się dopełnieniem wszelkich formalności, przygotowaniem formularzy, jak również zgłoszeniem Państwa działalności do odpowiednich instytucji w celu uzyskania obligatoryjnych numerów identyfikacyjnych – m.in. NIP oraz REGON. Dzięki temu nie będą Państwo musieli poświęcać swojego czasu na kompletowanie dokumentacji, wypełnianie wniosków oraz ich dostarczenie w przewidzianym terminie.

OSZCZĘDNOŚĆ 2

Po drugie – z oszczędnością wiąże się również pewność, że działania towarzyszące założeniu spółki z o.o. są w pełni prawidłowe, a co za tym idzie – nie będą wymagały złożenia korekty, czy też podjęcia dodatkowych kroków (bardzo często kosztownych i czasochłonnych). Ponadto – współpracując z Delta Smart Solution mogą Państwo doskonale rozplanować koszty – wydatki niezbędne i przewidziane ustawowym cennikiem. Uwzględnić w tym miejscu należy:

  • opłatę sądową,
  • opłatę za wniosek VAT,
  • pełnomocnictwo do US,
  • podatek PCC.

Precyzyjnie określone wydatki dają możliwość odpowiedzialnego tworzenia strategii rozwoju działalności gospodarczej.

SPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA

Wszystkim Klientom, planującym założenie spółki z o.o. przypominamy, że z dniem 31 marca 2009 roku zmieniły się wymogi określające sposób i procedury otwierania własnego biznesu. Zgodnie z nimi etap dostarczenia dokumentów do określonych instytucji, a tym samym – oficjalne otwarcie biznesu nie powinno być skomplikowane, ani tym bardziej czasochłonne. Niestety – dla wielu osób, które dotychczas nie miały styczności z formalną stroną biznesu, skompletowanie niezbędnej dokumentacji okazuje się wyjątkowo trudnym, wymagającym całkowitego zaangażowania zadaniem. Brak któregokolwiek z obligatoryjnych pism automatycznie powstrzymuje dalsze etapy otwierania i rejestrowania działalności. I tutaj pojawia się kolejny powód, dla którego warto podjąć współpracę z ekspertami z Delta Smart Solution z Poznania. Ich wiedza, merytoryczne przygotowanie oraz umiejętność dostosowywania się do oczekiwań Klienta sprawia, że są w stanie zatroszczyć się nie tylko o właściwe przygotowanie działalności do etapu rejestracji, ale i jej sprawne przeprowadzenie. W oczywisty sposób wiąże się to również z optymalizacją kosztów.

Jeżeli więc pragną Państwo rozpocząć pracę na własny rachunek i czerpać z tego nie tylko wymierne korzyści ekonomiczne, ale i niezwykłą satysfakcję zawodową – zachęcamy do współpracy. Pomożemy w przygotowaniu się do dobrego startu.

baner z tekstem

Zadzwoń i umów się z nami 609-678-468

Dane kontaktowe

tel 609 678 468

tel (61) 415 27 34


Delta Smart Solution Krzysztof Berdychowski

ul. Wierzbięcice 44A/43B

61-568 Poznań

woj. Wielkopolskie


ul. Świętokrzyska 30 lok. 63,

00-116 Warszawa

woj. Mazowieckie

tel. 22 100 47 38

NIP 778-143-41-96


biuro@sprzedazspolekzoo.pl